Veselības dialogi
Dialogi Lat

Starptautisko inovatīvo farmaceitisko firmu asociācija aicina Jūs uz konferenci “Veselības dialogi: iespējas, izaicinājumi un risinājumi”, kas notiks š.g. 4. oktobrī, Rīgā.

Inovatīvā un interaktīvā formātā, konference tiek iedalīta četros dialogos, kuros divi sarunu partneri identificē izaicinājumus un kopīgi dialoga veidā mēģina rast atbildes uz konkrētiem jautājumiem. Pasākuma laikā tiks meklēts kopsaucējs starp dažādām veselības aprūpes nozares jomām, identificēti sadarbības punkti un viedokļu atšķirības.

Pirmajā dialogā starp Ministru prezidenti Eviku Siliņu un Veselības ministru Hosamu Abu Meri tiks meklētas atbildes uz būtiskiem jautājumiem, kā valsts līmenī tiek aplūkota investīciju piesaiste un nozīme plašākā ekonomikas kontekstā, un veselības nozarē detalizētāk. Otrajā raundā tiks analizētas Latvijas un Slovēnijas pieejas, attīstot rezultātā balstītas veselības aprūpi nacionālo veselības dienestu attīstībā. Trešais dialogs dos iespēju iepazīties ar veiksmes stāstiem, labajām praksēm un izaicinājumiem caur ārsta un pacienta perspektīvu. Visbeidzot, noslēdzošajā dialogā tiks meklētas atbildes, kāda ir sinerģija starp inovācijām farmācijā un plašākā digitalizācijas perspektīvā.

“Veselības dialogi” notiks š.g. 4. oktobrī Hotel Bergs Stikla zālē (Elizabetes iela 83/85, Rīga)

Aicinām reģistrēties dalībai konferencē šeit.

Konferences organizatori augstu novērtēs Jūsu dalību konferencē.

Konference “Veselības dialogi: iespējas, izaicinājumi un risinājumi”
4. oktobris | Rīga

Provizoriskā konferences programma