Servier

Servier ir starptautisks farmācijas uzņēmums, kuru vada bezpeļņas fonds. Servier nodrošina darbu 21 400 cilvēkiem visā pasaulē, pateicoties ģeogrāfiski plašai klātbūtnei 150 valstīs un 4,9 miljardu € ieņēmumiem, kas iegūti 2021/2022. gadā.

Servier ir neatkarīgs uzņēmums, kas ik gadu vairāk nekā 20% no oriģinālo produktu ieņēmumiem investē pētniecībā un attīstībā. Lai veicinātu terapeitisko attīstību pacientu labā, uzņēmums ir atvērts inovatīvai sadarbībai ar akadēmiskiem partneriem, farmācijas un biotehnoloģiju uzņēmumiem. Pacientu intereses ir uzņēmuma aktivitāšu centrā, sākot no izpētes līdz atbalstam.

Esot līderim kardioloģijā, Servier grupas uzņēmuma mērķis ir kļūt arī par atpazīstamu un inovatīvu dalībnieku onkoloģijas jomā. Attīstība balstās uz pastāvīgu iesaistīšanos gan kardiovaskulāro un metabolo slimību, gan onkoloģisko saslimšanu, kā arī autoimūno un neirodeģeneratīvo slimību izpētē.

Lai veicinātu visiem pieejamu veselības aprūpi, Servier uzņēmums piedāvā arī kvalitatīvus ģenēriskos medikamentus dažādām patoloģijām.

image

SIA “Servier Latvia”

Duntes iela 3

LV-1013 Riga

Tel : +371 6750 20 39

www.servier.lv