Ipsen

Ipsen ir vidēja izmēra Eiropas farmaceitiskā kompānija, kas specializējas inovatīvu preparātu izstrādē specializētām terapeitiskām grupām. Šobrīd Ipsen pacientiem piedāvā vairāk kā 13 preparātus. Tie ir gan preparāti attiecīgo terapeitisko nozaru speciālistiem, kas ir galvenais Ipsen izaugsmes avots nākotnē, gan dabīgās izcelsmes preparāti, kas ir 1929.gadā dibinātās kompānijas pamats.

Ipsen nākotnes izaugsme pamatojas uz biotehnoloģisko preparātu tālāku izstrādi un pilnveidošanu trijās galvenajās terapijas nozarēs: endokrinoloģijā, onkoloģijā un neiroloģijā. Desmit ražošanas un pētījumu centri atrodas: Francijā, Apvienotajā Karalistē, Amerikas Savienotajās Valstīs, Īrijā un Ķīnā. Izpētē un attīstībā Ipsen kompānija iegulda vairāk kā 13% no apgrozījuma gadā.

Ipsen ir pārstāvniecības vairāk nekā 115 pasaules valstīs, kurās kopā strādā ap 4600 darbinieku.

Ipsen pārstāvniecība Latvijā savu darbību uzsāka 1994.gadā, piedāvājot pediatriem un gastroenterologiem medikamentu Smecta. Šobrīd Ipsen galvenie produkti gan Latvijā, gan pasaulē ir Diphereline/Decapepthyl, Somatuline, Dysport, Tanakan, Fortrans, Eziclen, Smecta un Forlax.

image
Ipsen pārstāvniecība Latvijā
Kalnciema iela 33-5, Rīga, LV-1046
Tālrunis: +371 67 622 233