AbbVie

AbbVie misija ir atklāt un nodrošināt inovatīvas zāles, kas atrisina nopietnas veselības problēmas jau šodien un stājas pretī medicīnas jomas izaicinājumiem nākotnē. 48 000 uzņēmuma darbinieku cenšas būtiski uzlabot cilvēku dzīvi, sniedzot savu ieguldījumu galvenajās terapijas jomās.

AbbVie ir uz pētījumiem vērsts, starptautisks biofarmācijas uzņēmums, kas dibināts 2013. gadā, atdaloties no uzņēmuma Abbott Laboratories. Uzņēmuma galvenais birojs atrodas Ziemeļčikāgā Amerikas Savienotajās Valstīs. AbbVie darbojas vairāk nekā 70 valstīs, un aptuveni 20 valstīs ir izvietotas tā ražotnes un (vai) pētniecības un attīstības centri. 

AbbVie galvenokārt pievēršas tādām terapijas nozarēm kā imunoloģija, onkoloģija, neirozinātne, virusoloģija, oftalmoloģija un sievietes veselība, visās vecumgrupās šobrīd ārstējot vairāk kā 60 dažādu patoloģiju. Šis skaits ir gandrīz dubultojies kopš uzņēmuma Allergan pievienošanas 2020. gadā. Ar AbbVie ražotajām zālēm katru gadu tiek ārstēti 57 miljoni cilvēku vairāk nekā 175 valstīs. Uzņēmums AbbVie nepārtraukti strādā pie tā, lai radītu augstas kvalitātes ārstniecības iespējas sarežģītām patoloģijām un garantētu to efektivitāti, drošumu un pieejamību visās daudzveidīgajās pacientu populācijās. Uzņēmums pastāvīgi tiecas pēc inovatīviem risinājumiem, galvenajā vietā izvirzot pacientu intereses. Balstoties uz vairāk nekā 130 gadu ilgu pieredzi inovāciju ieviešanā, AbbVie veselīgākas pasaules vārdā turpina investēt jaunu zāļu atklāšanā un izstrādē.

Uzņēmuma AbbVie plašo ekspertīzi imunoloģijā veido divdesmit gadu laikā gūtie pasaules klases zinātnes sasniegumi un nelokāma apņemšanās ieviest inovācijas. Uzņēmums turpina īstenot izaugsmi, piedāvājot plašu imunoloģisko zāļu sortimentu reimatoloģisko, dermatoloģisko un gastroenteroloģisko slimību ārstēšanai. Nepārtraukti pētot dažādas pieejas, piemēram, mazmolekulāro un jaunu bioloģiskas izcelsmes zāļu jomā, uzņēmums nemainīgi uzmanības centrā izvirza pacientu ārstēšanas mērķu sasniegšanu.

Onkoloģijas jomā AbbVie ir apņēmies mainīt aprūpes standartus dažādu asins vēža formu ārstēšanā un kontrolē. Ar novatorisku pieeju, komandas un partneru zināšanām, kā arī jaunākajām mūsdienu iespējām, AbbVie nodrošina ātru ārstniecības standartu progresu pacientiem ar dažādām vēža formām, kā arī veselības aprūpes speciālistiem.

AbbVie ir apņēmies sasniegt Pasaules Veselības organizācijas (PVO) mērķi līdz 2030. gadam izskaust vīrushepatītu C (VHC). Uzņēmums kopā ar sadarbības partneriem visā pasaulē atbalsta aptuveni 300 nelielu, mērķtiecīgu vietējo šīs slimības izskaušanas projektu, tostarp vairāk nekā 10 projektus Baltijas valstīs, tuvinot mūs pasaulei bez VHC. 

AbbVie ievēro taisnīguma, vienlīdzības, dažādības un iekļaušanas principus. Tas ietver dažādu uzskatu vērtības atzīšanu, iekļaujošas kultūras veidošanu un cieņpilnu attieksmi pret visiem darbiniekiem. Mūsu uzņēmums ir atzīts par labāko darba devēju un minēts vairāk nekā 40 izcilo darbavietu sarakstos, kurās tiek atbalstīta dažādība un iekļaujoša vide. Baltijas valstīs uzņēmums Kincentric piecus gadus pēc kārtas no 2017. līdz 2021. gadam AbbVie ir piešķīris labākā darba devēja sertifikātu. 

AbbVie ilgstoši līdzdarbojas veselības un labklājības nodrošināšanā. Uzņēmums investē resursus mūsu sabiedrībā un visā pasaulē, domājot par veselīgāku, ilgtspējīgāku un taisnīgāku nākotni.

Lai uzzinātu vairāk informācijas par AbbVie, skatiet tīmekļvietni www.abbvie.com

Sekojiet @abbvie sociālajos tīklos TwitterFacebookInstagramYouTube and LinkedIn.

image

SIA AbbVie
Malduguņu iela 4, Mārupe,
Mārupes novads,
LV-2167, Latvija