Santen

Santen ir viens no pasaulē vecākajiem farmācijas uzņēmumiem, kas specializējies oftalmoloģijā (medicīnas nozare, kas pēta acs uzbūvi, funkcijas, slimības, to ārstēšanas un profilakses iespēja). Santen dibināts Japānā 1890.gadā un 1899.gadā uzņēmums laida apgrozībā acu pilienus “Daigaku”, kas kļuva par populāru produktu un veicināja Santen izaugsmi tā sākumposmā. Pat šodien, gadsimtu vēlāk, acu pilieni “Daigaku” joprojām tiek tirgoti kā visilgāk Japānā pārdotie acu pilieni.

Redze ir viena no mūsu svarīgākajām maņām. Tā vienmēr ir bijusi būtiska, vēl jo vairāk šodien – “vizuālās informācijas laikmetā”. Pat mobilie tālruņi, kas agrāk tika lietoti tikai kā audio ierīces, kļuvuši par vizuālajiem instrumentiem. Runājot par veselības jautājumiem, saistītiem ar vecumu, redze ir viena no nozīmīgākajām maņām. Pat mērenas redzes problēmas var ievērojami samazināt cilvēka mobilitāti un neatkarību.

Santen ir līderis Japānas recepšu oftalmoloģijas medikamentu tirgū. Vēlme uzlabot cilvēku dzīves kvalitāti ne tikai Japānā, bet arī visā pasaulē, mudināja Santen darboties arī citās pasaules valstīs. Eiropā Santen ir pārstāvēts jau aptuveni 20 gadus un uzņēmums turpina nostiprināt savas pozīcijas, lai visiem pacientiem un veselības aprūpes speciālistiem būtu pieejamas Santen inovatīvās ārstēšanas metodes.

Santen ir četri zinātniski pētnieciskie centri, kas atrodas Japānā, ASV, Somijā un Francijā. Santen uzmanība galvenokārt vērsta uz acs virsmas bojājumiem, tostarp, sausās acs sindromu, glaukomu, tīklenes saslimšanām un retām acu slimībām. Santen prioritāte ir izstrādāt un piedāvāt produktus, kas ir pielāgoti īpašām pacientu vajadzībām.

Santen datu izpaušanas metodika pieejama šeit:http://www.santen.eu/lv/csr/Documents/Santen_methodological-notes_20160715_general%20lv_labots.pdf

Ziņojums par 2017. gadu

http://www.santen.eu/lv/csr/Documents/EFPIA_Template_Latvia_v_FINAL.pdf

image

Santen Oy pārstāvniecība Latvijā
Ceļinieku iela 4a, Rīga, LV-1005
Tālrunis: 67791780
Fakss: 67791781
E-pasts: [email protected]
www.santen.eu
www.santen.com