Novo Nordisk

Novo Nordisk ir starptautisks veselības aprūpes uzņēmums, kas dibināts 1923. gadā, kura galvenā mītne atrodas Dānijā.

Mūsu uzmanības centrā ir smagas hroniskās slimības, kas skar simtiem miljonu cilvēku un ir vienas no aktuālākajiem globālajiem veselības izaicinājumiem. Mūsu mērķis ir veicināt pārmaiņas cīņā ar cukura diabētu un citām smagām hroniskām slimībām – tādām kā aptaukošanās, retas asinis un endokrīnās slimības. Tas tiek veikts, meklējot inovatīvus risinājumus, kā arī paplašinot piekļuvi mūsu zālēm un strādājot, lai novērstu un ārstētu slimības, kurām esam radījuši medikamentus. Novo Nordisk nodarbina vairāk nekā 43 000 cilvēku 80 birojos visā pasaulē un piegādā produktus 170 valstīs.

Gandrīz divas trešdaļas no visiem cilvēkiem ar cukura diabētu dzīvo pilsētās, tāpēc mēs sadarbojamies ar vairāk nekā 25 pilsētām, lai cīnītos ar 2. tipa cukura diabētu saslimšanas gadījumu pieaugumu pilsētvidē un pievērstu uzmanību 2. tipa cukura diabētam kā būtiskai veselības problēmai. Mēs kopā ar Londonas Universitātes koledžu un Steno diabēta centru Kopenhāgenā esam ieviesuši terminu “pilsētvides diabēts”. Kopā mēs esam uzsākuši globālu partnerības programmu ar nosaukumu “Cities Changing Diabetes”.

Mēs esam pieņēmuši jaunu vides stratēģiju ar mērķi panākt nulles ietekmi uz vidi. Mūsu nulles ietekmes uz vidi stratēģija sauc “Circular for Zero”. Mūsu stratēģija liek mums atrast jaunus veidus, kā izstrādāt produktus, kurus var pārstrādāt vai atkārtoti izmantot, kā arī pārveidot mūsu darbības modeli, lai samazinātu patēriņu un atkritumus, un strādāt ar piegādātājiem, kuriem ir līdzīgi mērķi.

2020. gadā mēs sasniedzām mērķi 100% nodrošināt visu mūsu starptautisko ražotņu darbību ar atjaunojamās elektroenerģijas palīdzību. Mēs pārveidojam gan esošos, gan nākotnes produktus, lai samazinātu atkritumus. No izejvielām produkta ražošanā līdz to savietojamībai — mēs strādājam, lai atrastu risinājumu slēgtā tipa darbības cikla ierīču radīšanai un izmantotos materiālus būtu iespējams pārstrādāt jaunos produktos.

Lai uzzinātu vairāk par mums, apmeklējiet vietni: www.novonordisk.lv

Novo Nordisk Latvia SIA pārstāvniecība Latvijā darbojas kopš 1996.gada 26.novembra.

image

Novo Nordisk Latvia SIA

Mārupe, Kārļa Ulmaņa gatve 119, Mārupes n., LV-2167
Tālr.: +371 67 257577
Fakss: +371 67 256410
www.novonordisk.lv