Janssen – Cilag

Janssen, Pharmaceutical Companies of Johnson & Johnson ir viens no pasaulē vadošajiem farmācijas uzņēmumiem, kurā vairāk kā 30 000 cilvēku vairāk kā 170 valstīs strādā, lai ar inovatīviem risinājumiem novērstu un ārstētu daudzas no smagākajām un sarežģītākajām mūsdienu slimībām. Uzņēmuma produktu portfelī ir gan recepšu, gan bezrecepšu zāles, galvenokārt koncentrējoties uz 5 grupām:

  • infekciju slimībām;
  • onkoloģiju;
  • imunoloģiju;
  • neiroloģiju un garīgo veselību;
  • sirds un asinsvadu un metaboliskajām slimībām.

Veselības uzlabošana visā pasaulē – tas ir Janssen, Pharmaceutical Companies of Johnson & Jonson darbības pamatmotīvs. Mūsu misija ir pārveidot cilvēku dzīves un fundamentāli mainīt veidus kā slimības tiek kontrolētas, izprastas un novērstas. Mūsu uzticība atbildībai sabiedrības priekšā ir skaidri atspoguļota uzņēmuma Johnson & Johnson kredo: http://www.jnj.com/sites/default/files/pdf/jnj_ourcredo_english_us_8.5x11_cmyk.pdf.

Kopš 2000.gada tiek veikti starptautiski un vietēji pētījumi un novērojumi tādās problēmu jomās kā psihiatrija, neiroloģija, nefroloģija un o­nkoloģija. Pateicoties šiem pētījumiem, slimnīcas guvušas jaunu modernu aparatūru, savukārt pacienti saņēmuši augstākās kvalitātes zāles, kas bijušas vitāli nepieciešamas viņu veselībai un kardināli uzlabojuši viņu dzīves kvalitāti.

Janssen, Pharmaceutical Companies of Johnson & Jonson sadarbojas ar vietējo un ārvalstu nevalstisko organizāciju loku, iesaistoties ne tikai veselības aprūpes, bet arī ģimenes, izglītības, vides un kultūras projektos.

Kopš pašiem pirmsākumiem Janssen, Pharmaceutical Companies of Johnson & Jonson ir balstījusies uz zinātni un jaunatklājumu meklējumiem. Uzņēmuma koncentrēšanās uz jaunatklājumiem un inovācijām veselības aprūpē ir vainagojusies panākumiem, ļaujot būtiski mainīt pacientu ārstēšanu vairākām slimībām, tai skaitā infekciju un novārtā atstātām slimībām, kas galvenokārt skar pasaules trūcīgākos reģionus. 2016. gadā, jau 4. gadu pēc kārtas, Janssen, Pharmaceutical Companies of Johnson & Jonson ir pirmajā vietā IDEA Pharma produktīvāko inovāciju indeksā.

Latvijā Janssen, Pharmaceutical Companies of Johnson & Jonson darbojas kopš 1995.gada. Šajā laikā Latvijas pārstāvniecība pierādījusi sevi kā uzņēmums, kas devusi nozīmīgu ieguldījumu Latvijas medicīnas attīstībā. Starp pazīstamākajiem oriģinālajiem recepšu medikamentiem, kurus Latvijā izplata Johnson & Johnson UAB filiāle Latvijā, ir tādi medikamenti kā Rezolsta®, Prezista®, Olysio®, Sirturo®, Stelara®, Zytiga®,  Eprex®, Topamax®, Xeplion®, Rispolept®, Rispolept Consta®, EVRA®, kā arī pretblaugznu šampūns Nizoral®.

image

UAB “Johnson & Johnson” filiāle Latvijā

Mūkusalas iela 101, LV-1004, Rīga

Telefons: +371 6789 3561

[email protected]

www.janssen.lv