Bayer

Bayer ir dzīvības zinātņu uzņēmums ar vairāk nekā 150 gadu vēsturi un galvenās darbības jomas ir saistītas ar veselības aprūpi un lauksaimniecību. Farmācijas nodaļā Bayer koncentrējas uz specializētu tādu inovatīvu zāļu izpēti, izstrādi un mārketingu, kas sniedz nozīmīgu klīnisko ieguvumu un vērtību, galvenokārt kardioloģijas, onkoloģijas, ginekoloģijas, hematoloģijas un oftalmoloģijas terapeitiskajās jomās. Tādā veidā risinot pacientu, ārstu, veselības aprūpes maksātāju un reģistrācijas aģentūru pieaugošās prasības.

Ar mūsu inovatīvajiem produktiem mēs cenšamies panākt ārstniecisku labumu pacientiem, vienlaikus apmierinot ārstu un veselības apdrošinātāju pieaugošās prasības.

Bayer zāļu pētnieki galvenokārt koncentrējas uz sirds un asinsvadu un ar to saistīto slimību, onkoloģijas un ginekoloģiskās terapijas jomām. Viņi meklē mazās molekulas vai bioloģiskās vielas, kas varētu kalpot kā jaunas aktīvās sastāvdaļas. Bayer turpina izstrādāt produktus arī pēc tam, kad tie ir reģistrēti, lai optimizētu pacienta ieguvumu, izmantojot jaunas zāļu formas vai plašāku indikāciju klāstu. Nesen pārdošanā nonākušās aktīvās vielas, piemēram, rivaroksabāns, aflibercepts, regorafenibs, rādija-223 dihlorīds un riociguats, veicinās izaugsmi vidējā termiņā.

Radioloģijas jomā Bayer koncentrējas uz IT lietojumprogrammu, kontrastvielu un injicēšanas sistēmu izstrādi zemas radiācijas kompjūtertomogrāfijai (CT) un augsta lauka magnētiskās rezonanses attēlveidošanai (MRI), piedāvājot integrētus risinājumus.

Bayer galvenie pētniecības centri atrodas Berlīnē, Vupertālē un Ķelnē, Vācijā; Sanfrancisko un Berklijā, ASV; Turku, Somijā; un Oslo, Norvēģijā.

image

SIA “Bayer”
Skanstes iela 50,
Rîga, LV – 1013
Tālrunis: +371 67845563
[email protected]
www.bayer.lv